----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ÚVOD ZABEZPEČOVACÍ ZAŘÍZENÍ TELEKOMUNIKACE DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY KONTAKT
> AKTUALITY
> ZAJÍMAVOSTI
> AKCE

TELEKOMUNIKACE

Naše firma dodává a instaluje veškerá telekomunikační zařízení potřebná ke správnému chodu společnosti a spojení se světem. Do této kategorie patří telefonní ústředny digitální, analogové a IP, klasické telefonní přístroje, přenosné bezdrátové telefonní přístroje, VoIP telefony, GSM a VoIP brány, rozvaděče. Dále provádíme veškeré čínnosti týkající se rozvodného vedení, instalace strukturovaných kabeláží, provázanost telekomunikačních a jiných systémů. Na veškerá nabízená zařízení zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Zajistíme servis všech zařízení z oblasti telekomunikací, i těch, která nebyla instalována naší společností.

Do kategorie telekomunikácí patří i domací telefony, videotelefony a dveřní zvonková tabla. Dodáváme domácí telefony pro rodinné domky, činžovní domy i vchodová zvonková tabla pro panelové domy. Ve většině případů je možné stávající systémy nahradit novými moderními a to bez nutnosti výměny rozvodného vedení, ovšem s přihlédnutím k aktualnímu stavu vedení. V této kategorii dodáváme nepřeberné množství variant a designů od různých renomovaných výrobců.

Napište si o cenovou kalkulaci

Vzhledem k široké nabídce telekomunikační techniky a neustále se měnících cen v této oblasti, máte možnost v následujícím formuláři zadat požadavky na telefonní ústřednu nebo uvést název dílu či zařízení, a my Vám vypracujeme cenovou nabídku kterou Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu nebo nás kontaktujte na našich telefonních číslech..

Název společnosti *
Druh společnosti
Ulice *
Město *
PSČ *
Kontaktní osoba *
Telefon *
e-mail *
Počet vstupních linek
Počet analogových poboček
Počet digitálních poboček
Počet VoIP poboček
Počet GSM bran
Rezerva vstupních linek
Rezerva poboček
Telefony DECT (bezšňůrové)
Automatická volba směru LCR
Pracoviště spojovatelky
Hlasová pošta
Dveřní vrátný
Tarifikace telefonních hovorů
Doplňujíčí informace nebo jiný požadavek
Pečlivě opiste kód z obrázku s rozlišením malých a velkých písmen:
Kód

"*" = povinná položka

Copyright SOTEZA - 2010. Všechna práva vyhrazena e-mail: soteza @ soteza.cz, telefon: +420 604 605 484